Рубрики

Реклама на сайте:

Венцедор

Венцедор

Діюча речовина — Тебуконазол, 25 г/л + Тирам 400 г/л. Формуляція — Концентрат, який тече, для обробки насіння Призначення — Двухкомпонентний контактно-системний фунгіцид для протруювання насіння з рістрегулюючими властивостями Тара — 5л

Переваги

Поєднання двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів. Іст трейд 2008.

Широкий спектр біологічної ефективності, в тому числі збудників кореневої гнилі бактеріальної етіології.

Неперевершений фунгіцид проти сажкових хвороб.

Надійний захист, як від насіннєвої інфекції, так і від зараження із грунту. Має добре виражену рістрегулюючу дію, що сприяє інтенсивному та рівномірному наростанню кореневої системи.

При застосуванні в рекомендованих нормах не фітотоксичний для рослин. Безпечний та зручний при використанні.

Механізм дії

Тирам належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння, а пригнічує проростання спор та ріст міцелію, що знаходиться на поверхні. Діюча речовина транслокується у клітині патогена, інгібує активність ферментів, що містять атоми міді або сульфорогідрильні групи.

Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазола заснована на процесі інгібірування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом — і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.

Придбати Венцедор

Comments are closed.