Рубрики

Реклама на сайте:

Матеріали для даху з очерету

В сучасному будівництві задіють велику кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому знайти саме оптимальну пропозицію не становить зусиль. Зараз набирає велику популярність очерет, який володіє кращою екологічною чистотою, що дуже вигідно його виділяє серед інших будівельних матеріалів. Камиш застосовується для монтажу покрівлі найрізноманітніших будівель, для устрою заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції обраних ділянок. Покриття даху з очерету — це не просто екологічно безпечно, але і достатньо красиво і привабливо, адже очеретяний дах буде дуже вигідно виделятися серед звичайних бітумних, шиферних та металевих дахів. Дах з очерету має ряд переваг:

— Чудова теплоізоляція, яка надає можливість відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для хорошого утеплення покрівлі;

— Відмінна шумоізоляція;

— Не дивлячись на рослинне походження, покрівля з очерету може простоять до 80 років, при вірною експлуатації;

— Чудові ізоляційні властивості, які запобігають потрапляння вологи і снігу всередину приміщення;

Це головні якості, які виділяють очерет як кращого будівельного матеріалу, але насправді їх суттєво більше.

Дах з очерету можна почати робити самостійно, адже очерет зростає практично у всіх регіонах, а його заготівля не викличе особливого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету житлового будинку, значно краще запросити професіоналів, які зможуть працювати по сучасним технологіям і справлять все максимально якісно і оперативно. Після монтажу даху з очерету рекомендується виконати його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет чудово горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.